Autoryzowany montaż!  

               Nie zastanawiaj się, to są okna i drzwi, które spełnią twoje wymagania.


                                                IGLO ENERGY                                    IGLO ENERGY CLASSIC                            

Nowoczesność w każdym calu:   

Pierwsze na świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie energooszczędności, ponadczasowy design, funkcjonalność na najwyższym poziomie to elementy będące wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.


 

                          IGLO ENERGY

        IGLO ENERGY CLASSIC

Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

✓ to 7-komorowy system kl. A, profili GL SYSTEM o głębokości zabudowy 82 mm , co wpływa znacznie na oszczędność energii. Zaokrąglony na zewnątrz kształt nadaje mu łagodny i elegancki wygląd . Okno to wyróżnia się najwyższymi parametrami pod względem termoizolacyjności, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla domów pasywnych i energooszczędnych.

✓ to unikatowy sposób uszczelnienia - wyposażone jest w trzy uszczelki. Poza uszczelkami EPDM na zewnątrz i wewnątrz profilu zastosowano dodatkową centralną uszczelkę ze spienionego EPDMktórajest pierwszym rozwiązaniem tego typu na świecie.

prev next

✓ to najwyższy stopień bezpieczeństwa zapewniający doskonałą ochronę przed włamaniem poprzez zastosowanie najnowocześniejszego okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma czopami antywyważeniowymi i.S. (inteligente Scherheit).

✓ to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw=0,6 W/(m2K)!*                                               (dla okna o wym. 1230x1480)

✓ to możliwość zastosowania dodatkowo  najnowocześniejszych pakietów szybowych z powłokami niskoemisyjnymi osiągając najniższy współczynnik przenikalności termicznej Ug=0,3 W/(m2K).

✓ to system z dużą komorą profilu ze wzmocnieniem stalowym lub z włókna szklanego gwarantującą doskonałą wytrzymałość i statykę.

✓ to bardzo dobry współczynnik izolacji akustycznej Rw=32-35 dB.   

   IGLO ENERGY to nowy produkt dla klientów wymagających i poszukujących naprawdę dobrych okien.  

 

                                              IGLO 5                        IGLO 5 CLASSIC

                  IGLO 5 CLASSIC

                       IGLO 5 IGLO 5 to okno, które zostało nagrodzone prestiżową nagrodą w czerwcu 2013r. - Medalem Europejskim - co stało się potwierdzeniem wysokiej  jakości okna pod każdym względem. 

✓ to 5-komorowy system kl. A, profili GL SYSTEM o głębokości zabudowy 70 mm zapewniający doskonałą ochronę termiczną z zaokrągloną linią profilu nadając mu łagodny i elegancki wygląd.

✓ to okno, które ma dopracowane detale i odpowiada najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla mieszkań energooszczędnych. 
✓ to optymalna izolacja i długotrwałe użytkowanie dzięki osadzeniu uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach oraz zastosowaniu pakietu szybowego zaopatrzonego w ciepłą ramkę dzięki czemu otrzymujemy współczynnik przenikania ciepła U=1,0.

✓ to wysoki stopień bezpieczeństwa zapewniający należycie ochronę przed włamaniem poprzez zastosowanie najnowocześniejszego okucia MACO MULTI MATIC KS z zaczepem antywyważeniowym.

✓ to okno , które posiada blokadę błędnego położenia klamki oraz jako jedne z nielicznych na rynku podnośnik skrzydła ułatwiający domykanie oraz mechanizm mikrowentylacji w rozwórce.

      IGLO 5 to produkt europejskiej jakości, któremu można zaufać.