ROLETY ZEWNĘTRZNE 

Rolety zewnetrzne zatrzymują ciepło, jeszcze zanim przedostanie się ono do środka pomieszczenia. Montując rolety ograniczamy tą drogą zużycie energii, którą wykorzystalibyśmy do chłodzenia pomieszczeń za pomocą wiatraków lub kliomatyzacji.

Najlepsze efekty dadzą rolety zewnętrzne z aluminiowych profili, które podczas najbardziej nieznośnych upałow mogą znacznie obniżyć temperaturę wewnątrz nawet o kilka stopni.

Przyjmuje się, że najzdrowsza dla człowieka jest temperatura pomiędzy 18 a 21 stopni C.

Dlatego właśnie trzeba pomyśleć o roletach zewnętrznych, które doskonale chronią dom przed przedostaniem się promieni słonecznych, nagrzewaniem i buchającym gorącem. Zapewniają komfort termiczny i skutecznie zaciemniają pomieszczenie, dzięki czemu nawet bez klimatyzacji możemy odczuwać w mieszkaniu, biurze przyjemny chłód, także w przypadku gdy za oknem termometr pokazuje rekordowe temperatury.

  

Rolety nakładane

Nakładane rolety z PVC, to system rolet zintregrowany z oknem możliwy do zastosowania w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. 

           Rolety adaptacyjne

Elegancja i harmonia w połączeniu z przystepną ceną. Stanowi najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym przy jednoczesnym zachowaniu ciekawej stylistyki.

Rolety podtynkowe 

System ten stanowi połączenie zalety rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

  OKPAR

Adres  ul. Elektronowa 2, 65-730 Zielona Góra

Tel:      68 326 41 11

Kom.   534 11 66 33

Mail:   534116633@wp.pl

www:   okpar.pl

NIP:   PL 973-016-63-96

 

1997 OKPAR