System podnoszono-przesuwny HS

System podnoszono-przesuwny to rozwiązanie oferujące komfortowe wyjście na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu, a także świetne doświetlenie pomieszczeń. System idealnie sprawdza się zarówno w budynkach jednorodzinnych , jak i w eleganckich apartamentach lub hotelach. Komfort użytkowania i wysoka funkcjonalność zapewnione są dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profili, niskiego progu i okucia podnoszonego-przesuwnego, ułatwiającego przesuwanie skrzydeł drzwi nawet o dużym ciężarze.


IGLO - HS

Nowoczesny system Iglo-HS wykonany jest w oparciu o własną technologię 7-komorowych profili firmy Drutex i stanowi idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach.

Duoline HS

Drzwi drewniano-aluminiowe w wersji podnoszono-przesuwnej to synonim bezpieczęstwa dzięki stabilności profilu aluminiowego w połączeniu z nowoczesnymi okuciami Maco. Połączenie dwóch wysokiej jakości materiałów decyduje o wysokich walorach użytkowych konstrukcji. 

Softline HS

Eleganckie, drewniane drzwi podnoszono-przesuwne Softline to gwarancja klasycznej stylistyki. Wyróżniają się wysokiej jakości profilami  drewnianymi w trzech wariantach głębokości i oferują możliwość wykonania dużych przeszkleń zapewniających dopływ dużej ilości światła dziennego do pomieszczenia.